28 apríla 2013

Programátor Whirlpool AWT, AWE, AWO (alpha, domino)

Programátor práčky Whirlpool AWT, AWT, AWO občas sklame- kontrolky zhasnú a už viac nezasvietia.
Ak už všetky pokusy o opravu práčky zlyhali, môže za to programátor, resp. jeho elektronika. V prvom rade však treba zistiť príčinu, prečo programátor zhorel. Môže to byť vadný zámok, zatečená voda na telese, prípadne nejaký skrat či už telesa, kabeláže, motora. Až po skontrolovaní všetkých častí je na rade výmena. Ak napríklad ide napätie do programátora a ten nereaguje, ani nezasvietia kontrolky, tak je určite spálený.
Na práčky Whirlpool AWT a AWE môže byť použitých niekoľko typov, staršie mechanické sú dosťdrahé, takže ich výmena je už nerentabilná. Starší elektronický typu alpha (je už nedostupný) a domino - 82 €, C1, C2 aj nový typ WAV TK1. Pri objednávke nutné uviesť 12 miestny kód práčky začínajúci 85.....
Je tu ešte jedna možnosť pri tejto poruche, t.j. keď programátor vôbec nereaguje ani nesvieti, a to opraviť ho. Opravujem len programátory DOMINO. Oprava vychádza na 34 EUR vrátane poštovného. Opravujem to v priebehu jedného až dvoch dní, takže ak mi ho pošlete ako list 1. triedou v pondelok, v stredu alebo vo štvrtok ho máte späť u seba. Poskytujem záruku na opravu 1 rok, keďže som dodnes ešte opakovanú opravu nemal.
Neodporúčam do neho zasahovať neodborne, často sa stane po tomto zásahu neopraviteľný.
Adresa pre zasielanie: 
Róbert Krakovský
POSTE RESTANTE pošta 2
05802, Poprad
Ideálne ako list 1. triedy. informujte ma cez sms, ak ste ho odoslali, aby som si ho mohol vyzdvihnúť na pošte.
príp. dohoda telefonicky - kontakt na mňa aj tu www.trust-sk.eu.

oprava@oprava.eu
0904 459 735
ohrev.blogspot.com

programátor whirlpool alpha
Programátor Whirlpool AWT alpha

programátor Whirlpool AWT AWE AWO domino
Programátor Whirlpool AWT, AWE, AWO domino

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára